Par fizioterapiju

 Kustība ir ikviena cilvēka aktivitāšu pamatā.

Ārstnieciskā vingrošana pie muguras kakla, krūšu, jostas daļas saslimšanām ir viena no galvenajām atveseļošanās, profilaktiskajām, gan sāpju mazinošajām terapijas daļām, jo izvērtējot kustību apjomu, muskulatūras spēku, stāju, gaitu kopā ar veiktajiem izmeklējumiem( rtg, kompjūtertomogrāfija u.c.) tiek piemērota un sastādīta individuāla vingrojumu programma. Zīdaiņiem pielietojot Bobata vingrošanas terapiju ar nozīmētu indikāciju, tiek uzlabota un veicināta kustību kvalitāte atbilstoši savam vecuma posmam, sekmēts pareizs muskulatūras tonuss, skaidrojot vecākiem pareizu bērniņa ģērbšanu, nešanu. Sertificēta fizioterapeite Aina Rinkeviča piedāvā Jums kustību terapiju individuālās nodarbībās. Esiet laipni aicināti uz sadarbību!
Darba laiks: pirmdien 15.00 – 19.00
trešdien 15.00 – 19.00
Iepriekšēja pierakstīšanās ambulances reģistratūrā.

 
Sievietes smaidā atspoguļojas arī veselība.
Austrumu kultūrās sievietes dejojot iegurņa kustībās pauž savu sievišķīgumu, šarmu , seksualitāti, iespējams tas arī ir veselības pamats iegurņa daļai. Iegurnis ir ne tikai pirmais šūpulis mazulim, bet tas arī ir balsts iegurņa un vēdera dobuma orgāniem, iegurņa daļai ir liela loma seksualitātē. Iegurņa pozīcijas izmaiņas ikdienas aktivitāšu dēļ vai ķermeņa masas izmaiņu dēļ, operācijas vēdera dobumā, dzemdības , hormonālas izmaiņas, menopauze dažkārt sekmē iegurņa orgānu noslīdējumu, urīna nesaturēšanu, diskomfortu seksuālo attiecību laikā.
Vingrojumi iegurnim ir efektīvs līdzeklis sievietēm būt ne tikai šarmantām, bet galvenais būt veselām. Sastādītā vingrojumu programma ir apgūstama nodarbībās, ko tālāk var turpināt mājas apstākļos ar veicamajiem vingrojumiem bukletā.
  Drukāt