Ķekavas ambulances ēka Gaismas ielā 15, ir celta kā ārstniecības iestāde pagājušā gadsimta 70-tajos gados. Vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem atbilstoši spēkā esošajām prasībām tiek nodrošināta sekojošā veidā:

Iepriekš vienojoties ar konkrēto ārstu, atkarībā no situācijas, var būt iespējams saņemt veselības aprūpes pakalpojumu ēkas 1.stāvā.

Papildu informācijas saņemšanai, lūdzam zvanīt uz reģistratūras tālruni 67813040.

 

Ārstniecības telpu grupā Zaļā ielā 5, Baložos, kas atrodas ēkas otrajā stāvā, vides pieejamība tiek nodrošināta ar liftu/pacēlāju uz otro stāvu, ārstniecības telpās atrodas tualete, kas veidota atbilstoši vides pieejamības prasībām personām ar funkcionāliem traucējumiem. Pie vienas no ēkas ieejām atrodas invalīdu autostāvvieta.

 

Ārstniecības telpu grupa Rīgas ielā 2, Baložos, atrodas ēkas 1.stāvā un uz to ir ierīkots panduss. Telpās ir tualete, kas veidota atbilstoši vides pieejamības prasībām personām ar funkcionāliem traucējumiem. Ēkas galā pie Rīgas ielas un Smilšu ielas krustojuma atrodas invalīdu autostāvvieta.

 

Ārstniecības telpu grupa Meistaru ielā 43, Valdlaučos, atrodas ēkas 1.stāvā un uz to ir ierīkots panduss. Telpās ir tualete, kas veidota atbilstoši vides pieejamības prasībām personām ar funkcionāliem traucējumiem. 

 

Ārstniecības telpu grupa Daugmalē, Salnās, atrodas ēkas 1.stāvā un uz to ir ierīkots pacēlājs. Telpās ir tualete, kas veidota atbilstoši vides pieejamības prasībām personām ar funkcionāliem traucējumiem. Pie ēkas ieejas atrodas invalīdu autostāvvieta.

  Drukāt